Hasiči Mosty u Jablunkova
Jednotka požární ochrany JPO II, Tel: 558 368 150, 723 477 404, e-mail: hasici@mostyujablunkova.cz 

Plán a výsledky soutěží:

Plán soutěží 2017.jpg
Výsledky soutěží v roce 2017    
datum název soutěže kde disciplína kategorie umístění počet záv./družst. soutěžící
22.4. Železný hasič-ka Hnojník (BŽH) Hnojník TFA ženy 10.místo ze 13 Sikorová Vendula
        B-muži 25.místo ze 73 Samiec Václav
        A-junior 44.místo ze 73 Karpecki Ondřej
        A-junior 60.místo ze 73 Samiec Václav ml.
        A-muži 66.místo ze 73 Klus Jan
        A-muži 67.místo ze 73 Kawulok David
        A-junior 73.místo ze 73 Kubica Vojtěch
28.IV Hasič euroregionu Bystřice TFA ženy 1.místo ze 3 Sikorová Vendula
        ženy 2.místo ze 3 Heczková Marie
        ženy 3.místo ze 3 Bojková Kateřina
        muži 9.místo ze 23 Karpecki Ondřej
        muži 14.místo ze 23 Kawulok David
        muži 21.místo ze 23 Klus Jan
        muži 22.místo ze 23 Kubica Vojtěch
6.V Iron fireman Písečná (BŽH) Písečná TFA B-muži 2.místo ze 3 Samiec Václav
        A-muži 7.místo ze 21 Karpecki Ondřej
        A-muži 14.místo ze 21 Kawulok David
        A-muži 18.místo ze 21 Klus Jan
        A-muži 21.místo ze 21 Kubica Vojtěch
      TFA štafeta 3.místo ze 5 Kubica Vojtěch, Karpecki Ondřej,Kawulok David,Klus Jan
6.V Okrsková soutěž Písečná muži 3.místo ze 5 Kohut Tomáš, Kubica Vojtěch, Kawulok David,Szotkovski Michal,Klus Jan,Karpecki Ondřej,Hecková Marie
      ženy 2.místo ze 3 Kohut Tomáš, Kohutová Alena,Szotkowská Gabriela, Bojková Kateřina, Heczková Marie, Kohutová Miroslava,Kufová Eliška
6.V Noční soutěž Písečná muži 12.místo ze 15 Kohut Tomáš, Kubica Vojtěch, Kawulok David,Szotkovski Michal,Klus Jan,Karpecki Ondřej,Hecková Marie
      ženy 4.místo ze 5 Kohut Tomáš, Kohutová Alena,Szotkowská Gabriela, Bojková Kateřina, Heczková Marie, Kohutová Miroslava,Kufová Eliška
13.V Krajské kolo ve vyprošťování Nový Jičín VZOHV družstva 3.místo ze 6 Kohut Tomáš, Samiec Václav, Kufa Václav, Dyrčík Petr
20.V Gulášfest Mosty vaření guláše družstva 3.místo ze 10 Kohutová Alena, Kohutová Lucie
20.V Beskydský železný hasič (BŽH) Mosty TFA M-MH 1.místo ze 14 Lysková Klára
        M-MH 3.místo ze 14 Pyszko Marek
        M-MH 5.místo ze 14 Brhelová Nela
        M-MH 6.místo ze 14 Lysek Filip ml.
        M-MH 7.místo ze 14 Procházka Adam 
        M-MH 8.místo ze 14 Mucha Dominik
        M-MH 10.místo ze 14 Kohut Jiří
        M-MH 13.místo ze 14 Kohut Jan 
        M-MH 14.místo ze 14 Brhel Vendelín
        S-MH 7.místo ze 47 Bejdáková Nikola
        S-MH 10.místo ze 47 Suchánek Marek 
        S-MH 16.místo ze 47 Muchová Alena 
        S-MH 27.místo ze 47 Kohutová Zdeňka
        S-MH 29.místo ze 47 Lysek Štěpán
        S-MH 34.místo ze 47 Procházková Veronika 
        S-MH 36.místo ze 47 Kubiková Tereza 
        A-junior 1.místo ze 13 Karpecki Ondřej
        A-junior 6.místo ze 13 Samiec Václav ml.
        A-junior 9.místo ze 13 Kubica Vojtěch
        ženy 2.místo ze 9 Szotkowská Gabriela
        ženy 3.místo ze 9 Sikorová Vendula
        ženy 4.místo ze 9 Kubiková Petra
        ženy 5.místo ze 9 Bojková Kateřina
        ženy 6.místo ze 9 Kufová Eliška
        ženy 8.místo ze 9 Stonawská Jana
        ženy 9.místo ze 9 Samcová Petra
        A-muži 4.místo ze 36 Lysek Filip
        A-muži 9.místo ze 36 Karpecki Ondřej
        A-muži 11.místo ze 36 Samiec Václav
        A-muži 16.místo ze 36 Reichenbach Marián
        A-muži 19.místo ze 36 Klus Jan 
        A-muži 22.místo ze 36 Samiec Václav ml.
        A-muži 27.místo ze 36 Kubica Vojtěch
        A-muži 35.místo ze 36 Kawulok David
        B-muži 1.místo ze 4 Samiec Václav
        B-muži 2.místo ze 4 Reichenbach Marián
3.VI Beskydský železný hasič (BŽH) Bukovec TFA A-muži 12.místo ze 25 Karpecki Ondřej
        A-muži 22.místo ze 25 Klus Jan
        B-muži 2.místo ze 4 Samiec Václav
        ženy 1.místo ze 6 Szotkowská Gabriela
        ženy 2.místo ze 6 Samcová Petra
        ženy 4.místo ze 6 Sikorová Vendula
        ženy 5.místo ze 6 Bojková Kateřina
10.VI Pohárová soutěž Dolní Lomná PS S-MH 3.místo ze 6 Kohut Miroslav,Kohutová Zdeňka,Lysek Štěpán,Muchová Alena,Kubiková Tereza,Suchánek Marek,Procházková Veronika 
        M-MH 6.místo ze 6 Kohut Jiří,Kohut Jan,Pyszko Marek,Kubiková Natálie,Procházková Veronika,Lysek Filip ml.,Lysek Štěpán 
        muži 19.místo ze 24 Kohut Tomáš, Kohut Miroslav, Kohutová Alena, Sikorová Vendula, Kohutová Miroslava, Heczková Marie, Suchánek Marek 
10.VI Memoriál Jana Lewinského (BŽH) Jablunkov TFA B-muži 1.místo ze 3 Samiec Václav
        ženy 1.místo ze 5 Szotkowská Gabriela
        ženy 2.místo ze 5 Bojková Kateřina
        ženy 3.místo ze 5 Samcová Petra
        A-junior 1.místo ze 5 Karpecki Ondřej
        A-muži 10.místo ze 16 Kawulok David
        A-muži 11.místo ze 16 Klus Jan
        štafeta 2.místo ze 5 Klus Jan, Kawulok David, Karpecki Ondřej, Samiec Václav
10.VI Beskydský železný hasič (BŽH) - celkové výsledky TFA ženy 1.místo ze 22 Szotkowská Gabriela
        ženy 3.místo ze 22 Bojková Kateřina
        ženy 4.místo ze 22 Samcová Petra
        ženy 5.místo ze 22 Sikorová Vendula
        ženy 10.místo ze 22 Kubiková Petra
        ženy 13.místo ze 22 Kufová Eliška
        ženy 17.místo ze 22 Stonawská Jana
        A-junior 1.místo ze 9 Karpecki Ondřej
        A-junior 6.místo ze 9 Samiec Václav ml.
        A-junior 8.místo ze 9 Kubica Vojtěch
        A-muži 6.místo ze 31 Samiec Václav
        A-muži 8.místo ze 31 Karpecki Ondřej
        A-muži 10.místo ze 31 Lysek Filip
        A-muži 15.místo ze 31 Klus Jan
        A-muži 15.místo ze 31 Kawulok David
        A-muži 15.místo ze 31 Kubica Vojtěch
        A-muži 27.místo ze 31 Samiec Václav ml.
        A-muži 28.místo ze 31 Reichenbach Marián
        B-muži 1.místo ze 3 Samiec Václav
        B-muži 3.místo ze 3 Reichenbach Marián
24.VI Pohárová soutěž Hrádek PS muži 17.místo ze 20 Kohut Tomáš, Kotek Jaroslav, Karpecki Ondřej, Kohut Miroslav, Klus Jan, Kohutová Alena, Heczková Marie
        ženy 5.místo ze 13 Kohut Tomáš, Kohutová Alena,Szotkowská Gabriela, Heczková Marie, Sikorová Vendula 
25.VI Pohárová soutěž Bukovec PS M-MH 3.místo ze 9 Kohut Miroslav, Brhelová Nela, Pyszko Marek, Samcová Barbora, Kohut Jiří, Kohut Jan
        S-MH 7.místo ze 8 Kohut Miroslav, Brhelová Nela, Samcová Barbora, Kohut Jiří, Kohutová Zdeňka, Suchánek Marek 
        ženy 5.místo ze 5 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Heczková Marie, Szotkowská Gabriela, Sikorová Vendula 
        muži 6.místo ze 8 Kohut Tomáš, Suchánek Marek, Klus Jan, Kohut Miroslav, Kotek Jaroslav, Szotkowská Gabriela, Samiec Václav ml.
5.VII Pohárová soutěž Horní Lomná PS ženy 1.místo ze 4 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Sikorová Vendula, Bojková Kateřina, Czechová Adéla
        muži 7.místo ze 13 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Sikorová Vendula, Bojková Kateřina, Klus Jan, Suchánek Marek , Kohut Miroslav
9.VII Pohárová soutěž Nýdek PS M-MH 3.místo ze 5 Kohut Miroslav, Kohut Jiří, Kohut Jan, Pyszko Marek, Hawliczek Vojtěch, Němcová Klára, Procházková Veronika
        M-MH 5.místo ze 5 Kohut Miroslav, Kohut Jiří, Kohut Jan, Brhelová Nela, Lysek Štěpán, Lysek Filip ml., Kubiková Natálie
        S-MH 7.místo ze 7 Kohut Miroslav, Kohutová Zdeňka, Lysek Filip ml., Kubiková Tereza, Samcová Barbora, Suchánek Marek, Muchová Alena
        ženy 5.místo ze 10 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Kohutová Miroslava, Heczková Marie, Czechová Adéla, Sikorová Vendula, Bojková Kateřina
        muži 15.místo ze 19 Kohut Tomáš, Kohut Miroslav, Suchánek Marek, Karpecki Ondřej, Samiec Václav ml., Szotkovski Michal, Klus Jan
9.VII Pohárová soutěž Mosty PS M-MH 5.místo ze 5 Kohut Miroslav, Kohut Jiří, Kohut Jan, Pyszko Marek, Hawliczek Vojtěch, Němcová Klára, Procházková Veronika
        M-MH 4.místo ze 5 Kohut Miroslav, Kohut Jiří, Kohut Jan, Brhelová Nela, Lysek Štěpán, Lysek Filip ml., Kubiková Natálie
        S-MH NP ze 6 Kohut Miroslav, Kohutová Zdeňka, Lysek Filip ml., Kubiková Tereza, Samcová Barbora, Suchánek Marek, Muchová Alena
        ženy NP ze 5 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Kohutová Miroslava, Heczková Marie, Czechová Adéla, Sikorová Vendula, Bojková Kateřina
        muži 9.místo ze 11 Kohut Miroslav, Suchánek Marek, Karpecki Ondřej, Samiec Václav ml., Szotkovski Michal, Klus Jan
15.VII Pohárová soutěž Písečná PS M-MH 3.místo ze 6 Kohut Miroslav, Procházková Veronika, Hawliczek Vojtěch, Samcová Barbora, Brhelová Nela, Brhel Vendelín, Kohut Jiří 
        M-MH 6.místo ze 6 Kohut Miroslav, Kohut Jiří, Kohut Jan, Lysek Filip ml., Lysek Štěpán, Němcová Klára, Kubiková Natálie
        S-MH 6.místo ze 7 Kohut Miroslav, Kohutová Zdeňka, Bejdáková Nikola, Muchová Alena, Brhelová Bára, Kubiková Tereza, Lysek Štěpán
        ženy 11.místo ze 13 Kohut Tomáš, Kohut Miroslav, Karpecki Ondřej, Samiec Václav ml., Szotkovski Michal, Kohutová Alena, Kohutová Miroslava
        muži 13.místo ze 21 Kohut Tomáš, Kohutová Miroslava, Kohutová Alena, Bojková Kateřina, Muchová Alena, Szotkowská Gabriela, Heczková Marie 
22.VII Pohárová soutěž Písek PS M-MH 8.místo ze 8 Kohut Miroslav, Kohut Jan, Kohut Jiří, Lysek Štěpán, Lysek Filip ml., Samcová Barbora, Němcová Klára
        M-MH 7.místo ze 8 Kohut Miroslav, Kohut Jiří, Brhel Vendelín, Procházková Veronika, Brhelová Nela, Hawlíček Vojtěch, Lysek Štěpán
        S-MH 7.místo ze 7 Kohut Miroslav, Procházková Veronika, Kohutová Zdeňka, Samcová Barbora, Bejdáková Nikola 
        ženy 3.místo ze 6 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Kohutová Miroslava, Heczková Marie, Czechová Adéla, Sikorová Vendula, Bojková Kateřina
        muži 3.místo ze 11 Kohut Tomáš, Kohut Miroslav, Klus Jan, Szotkovski Michal, Samiec Václav ml., Samiec Václav, Karpecki Ondřej
  Okrsková liga - vyhodnocení jablunkovský PS M-MH 3.místo ze 4 Družstvo proměnné - bodování výsledků sedmi okrskových soutěží v jablunkovském okrsku
        S-MH 5.místo ze 5 Družstvo proměnné - bodování výsledků sedmi okrskových soutěží v jablunkovském okrsku
        muži 3.místo ze 8 Družstvo proměnné - bodování výsledků sedmi okrskových soutěží v jablunkovském okrsku
29.VIII Pohárová soutěž Karpentná PS M-MH 3.místo ze 3 Kohut Miroslav, Kohut Jiří, Kohut Jan, lysek Filip ml., Lysek Štěpán, Němcová Klára, Gájová Anna
        M-MH 1.místo ze 3 Kohut Miroslav, Kohut Jiří, brhel Vendelín, Procházková Veronika, Brhelová Nela, Hawlíček Vojtěch, Pyszko Marek 
        S-MH 3.místo ze 4 Kohut Miroslav, Kohutová Zdeňka, Brhelová Bára, Lysek Štěpán, Procházková Veronika, Kubiková Tereza, Kubiková Natálie 
        ženy 8.místo ze 13 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Kohut Miroslav, Czechová Adéla, Bojková Kateřina, Szotkowská Gabriela
        muži 17.místo ze 21 Kohut Tomáš, Kohut Miroslav, Klus Jan, Szotkovski Michal, Karpecki Ondřej
  Přátelské utkání SDH/DHZ Svrčinovec Fotbal všichni remíza 10:10 Kohut T., Kohut M., Szotkowski M., Szotkovski M., Bojko J., Karpecki O., Klus J., Szotkowská G., Bojková K., Czechová A.
30.VII Pohárová soutěž Košařiska PS ženy 1.místo ze 1 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Kohutová Miroslava, Szotkowská Gabriela, Bojková Kateřina, Czechová Adéla
        muži 3.místo ze 6 Kohut Tomáš, Kohut Miroslav, Szotkovski Michal, Samiec Václav ml.,Karpecki Ondřej, Kotek Jaroslav, Klus Jan
        muži 6.místo ze 6 Kohut Tomáš, Kohut Miroslav, Szotkovski Michal, Karpecki Ondřej, Kotek Jaroslav, Bojko Jaroslav, Kohut Richard
12.VIII Karpatský šerpa Mosty Šerpové muži 3.místo ze 6 Družstvo "GOROLI" - s jedním naším hasičem - Szkandera Ondřej
        muži 1.místo ze 6 Družstvo "PRSA" - Dyrčík Petr, Adamiec Roman, Samiec Václav
      Šerpyně ženy 2.místo ze 4 Družstvo "GPP Hasičky" - Samcová Petra, Szotkowská Gabriela, Lysková Petra
        ženy 1.místo ze 4 Družstvo "CHAIMOIS" - s jednou naší hasičkou - Kubiková Petra
12.VIII Pohárová soutěž - noční Horní Lomná PS ženy 2.místo ze 5 Kohut Tomáš, Kohutová Alena, Kohutová Miroslava, Sikorová Vendula, Czechová Adéla, Heczková Marie, Bojková Kateřina
        muži 4.místo ze 7 Kohut Tomáš, Kohut Miroslav, Klus Jan, Szotkovski Michal, Samiec Václav ml., Kotek Jaroslav, Karpecki Ondřej
               
Okrsková liga.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one