Hydraulické vyprošťovací zařízení HOLMATRO

P1220854-1.jpg
Koncem roku 2014 naši hasiči dostali pod stromeček darem od moravskoslezského kraje novou sadu vyprošťovacího zařízení HOLMATRO. Dar v hodnotě téměř půl milionu korun nahradí již dosluhující a technicky nedostatečné vyprošťovací zařízení LUKAS. Nové zařízení je výkonnější, pracuje ve vyšším tlaku 72MPa a s použitím systému hadic CORE je i bezpečnější. Součástí sady je hydraulický agregát s hadicemi CORE, rozpínák, velké a malé nůžky, rozpínací válec, řetězové úvazky a ruční čerpadlo s hadicí CORE. Děkujeme vedení moravskoslezského kraje a hasičského záchranného sboru, za tento dar, který nám pomůže naplňovat naše poslání.
Prosíme Vás, pokud máte staré ojeté vozidlo, kterého byste se už rádi zbavili, poskytněte nám jej k výcviku. Zajistíme Vám ekologickou likvidaci včetně potvrzení pro řádné vyřazení vozidla z evidence. Pokud se nám podaří zajistit více vozidel, budeme provádět i ukázky vyprošťování osob pro žáky naší školy a veřejnost.
18.12.2014 17:14:14